Archiv pro měsíc: Březen 2015

Soustředění SCM

SCMJindra a Mirek se zúčastnil soustředění SCM v Borském Mikuláši (Slovensko). Jednotlivé tréninky byly zaměřeny na fyzickou přípravu a mapovou techniku – udržení směru a čtení vrstevnic. Více na stránkách SCM HO.

První kufr

50000000Letošní První kufr pořádal SK UP Olomouc v Tršicích. Běželo se ve známém terénu z loňských štafet. V lese ještě nestačil vzrůst podrost a navíc nádherné jarní počasí přispělo k hezkému proběhnutí. Stavitelé tratí (sourozenci Štrajtovi) postavili pěkné tratě, jimž by se dalo vytknout jen pár drobností (kontroly v jednom směru). Výsledky klubu jsou tady a své postupy si můžete zakreslovat tady.
Po závodě proběhla valná hromada klubu.

Jarní pohár

7Letošní Jarní pohár, úvodní závod OB sezóny, se koná 21.3. v lese u Bělečského mlýna (Běleč nad Orlicí). V sobotu se běží závod jednotlivců a v neděli štafety. Z našeho klubu jsou jen tři veteráni, kteří se nemohou dočkat lesních závodů a nebo jdou schůzovat. Závod jednotlivců proběhl za krásného jarního počasí na dobré mapě v pěkném lese. Až na drobné chybky (nepřesně osazená kontrola č. 73) organizátorům fungovalo vše dobře. Naše výsledky jsou tady.

Finále Zimní ligy HO 2014/2015

V sobotu 14. března se koná Finále zimní ligy Hanácké oblasti v okolí Hloučely. Závod, který má centrum je na stadionu SK Prostějov, je spojen s slavnostním otevřením areálu pevných kontrol Prostějov – Hloučela. Odjezd je v 9.30 od Hvězdy. Výborně si vedla Katka , která vyhrála D18. Ostatní se a stupně vítězů neprobojovali. Výsledky závodu jsou tady.

Valná hromada

Valná hromada našeho klubu se uskuteční v sobotu 28. března po vyhlášení Prvního kufru, který pořádá UOL v Tršicích. V přihlášce si nezapomeňte zadat požadavek na brzký start.