Archiv pro měsíc: Květen 2016

ŽB – Zlín

závod2Další závody ŽB Morava jsme absolvovali ve Zlíně, resp. Podhoří. Centrum v místní škole nabídlo střechu nad hlavou což jsme v deštivé sobotě uvítali. Běhali jsme  v mockrát proběhaném terénu pod Tlustou horou, což ale nikomu nevadilo.

V orienťáku platí nepsané pravidlo, že výborný běžec nemusí být také dobrým stavitelem tratí. Michal Smola ale potvrdil vyjímku tohoto pravidla a tratě se mu opravdu povedly. Ikdyž některé byly hodně fyzický náročné a dlouhé – směrné časy však dodržel. Výsledky našeho klubu jsou tady.

Neděle to už byl jiný šálek kávy. Myslím si, že stavitel (Petr Pernička) se zbytečně upjal na prostor bývalé cihelny. Osadil tam mnoho kontrol i do míst, které nejsou zmapovatelné v měřítku 1 : 7500, vše navíc dost zarostlé. Kontroly se v těchto pasážích nacházely často náhodně. Naopak kontroly osazené v otevřeném terénu byly velmi jednoduché (blízko okrajů hustníků a cest). Klubové výsledky.

World Orienteering Day v Konici

wod-logo-color500px

 

 

 

Náš klub se připojuje k celosvětové akci World Orienteering Day.

11. května budeme pořádat náborový závod určený pro žáky místní základní školy a gymnázia a samosřejmě širokou veřejnost. Centrum závodu bude u šaten školního hřiště. Každy, kdo se sem dostaví od 13.30 do 16.00 hodin, obdrží mapu s tratí a může asolvovat svůj závod.
Tešíme se na Vaši účast a věříme, že se Vám náš oblíbený sport zalíbí.

Výsledky dnešního závodu:
D,H 10
D,H 12
D,H 14

Nový vzhled

KON_modráStránky našeho klubu jsme oblékli do nového, moderního kabátu. O vše se postaral Honza (nejlepši grafik na Konicku) a patří mu za to velký dík.