Archiv pro měsíc: Červenec 2017

H.S.H. Vysočina Cup, SILVA O´Camp

Uplynulý víkend jsme se zúčastnili tradičních 3 denních závodů H.S.H. Vysočina Cup. Pořadatelé z SK Chrast tentokrát umístili centrum závodů poměrně daleko od sílda klubu k Velkému pařezitému rybníku v Řásné. Ta se nachází pod nejvyším vrcholem Českomoravské vrchoviny Javořice a v okolních lesích se závodilo. V lese to bylo opravdu moc hezké – bažinky, melioračky, kameny a hustníčky. Tratě také odpovídaly prázdninovým závodům.
Z našeho klubu se nejvíc dařilo Laďovi G., který v kategorii H50B skončil 3. Pěkné je i 8. místo Petry D. v D21A. Výsledky závodů najdeta tady.
Letošní závody nabídly skutečnou pohodu spojenou s orienťákem. Pořadatelům se však nepodařilo vyvarovat se chyb, které se objevili už v minulých letech. Jde především o formát tištěných výsledků – tisknout všechny kategorie ve dvou sloupcích a pak je umístit na plochu 2 x 1 m je naprosto nevhodné. Opět ve třetí etapě chyběl komentátor, i když první závodníci neměli startovní čísla, takže by vlastně neměl co komentovat.

Ve stejném termínu probíhá tradiční SILVA O´Camp ve Vidnavě. Mirek B. se vypracoval už na vedoucího výpočetního střediska. Brko si ho chválí a my víme, že je to i díky Šárčině pomoci. K ruce má ještě bráchu Jindru. Ten může pomoct jen výjmečně, protože je v lese na táborových trénincích.

Cena střední Moravy 2017

Cena střední Moravy 2017 je minulostí.
Chtěli bychom poděkovat všem závodníkům za účast a hezké sportovní výkony.
Překvapilo nás a trošku i zaskočilo, kolik se vás přihlásilo k účasti na CSM. Snažili jsme se i různými improvizacemi udělat vše pro to, abyste byli spokojení.

Těšíme se na vás na dalších závodech, které bude náš klub pořádat.