Archiv rubriky: Lyže

Lyžařské soustředění v Petříkově

Deset závodníků KOB Konice se pod vedením trenérky Míši Hanouskové zúčastnilo od čtvrtka 11. do neděle 14. ledna soustředění v Petříkově. Na programu byly především lyžařské tréninky, večerní zábavu pak obstaral bowling.

Benešovský kotár 2013

Uveřejňujem výsledky a děkujeme všem za závodníkům za to, že i za nepříznivých podmínek (sněhová kalamita) přijeli do Benešova a absolvovali závod.

Pokyny k sobotnímu závodu naleznete tady.

Sníh opět napadl a tak jsme se rozhodli, že Benešovský kotár bude v novém náhradnim termínu – 23. února. Centrum závodu jsme přemístili opět do Benešova do restaurace Morava. Vice informací naleznete v rozpisu.
Srdečně zveme všechny milovníky lyžování a OB zvlášť.

V závodním prostoru roztál již skoro všechen sníh – závody tedy musíme zrušit. Omlouváme se, snad příští rok zase napadne.
Tradiční závod v lyžařském orientačním běhu budeme pořádat v sobotu 2. února 2013 na Suchém v penzionu Athéna.

Konický Yetti

Výsledky nultého ročníku netradičního trojboje jsou tady. Děkujeme všem za účast a za rok na shledanou.

V sobotu 16. února budeme pořádat nultý ročník netradičního závodu Konický Yetti. Více informací najdetete v rozpisu. Už máme nalosováno a seznam přihlášených je tady.

Připravili jsme i stručné pokyny:
„Sněhová kalamita naštěstí Konici neminula a tak se triatlon uskuteční ve složení běh – lyže – střelba.
Pokud máte doma víc párů lyží, vezměte si s sebou ty horší. Těšíme se v sobotu na startu nultého ročníku. Pořadatelé“

 

Benešovský kotár 2012

Zveme všechny milovníky běžeckého lyžování k účasti na Benešovském kotáru 2012. Rozpis závodu najdete tady.

Bedřichovská pětihodinovka

Moc hezký závod připravili Mirek a Markéta Kalinovi a určitě si zasloží velké poděkování. Závodilo se ve známém terénu Jizerských hor se startem a cílem na bedřichovském stadionu. Kontroly byly umístěny tak, že i postupy mezi nimi často nabízely volbu – výborné. Z našeho klubu startovala 3 1/2 družstva, výsledky najdete zde.

Jizerská 50

Zuzana Tomečková se jako jediná z našeho klubu zúčastnila Jizerské 50 a nevedla si špatně. V ženské kategorii obsadila pěkné 52. místo. Výsledky najdete zde.